Najnowsze newsy

Facebook photo

Dzisiaj w Warszawie mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztaty integracyjne dla firmy #allegro :-) Dziękujemy za zaproszenie i wspólne dźwięki! #foliba #allegro #workshop #drums #djembe #integracja

Facebook photo

W jakich miastach chcielibyście usłyszeć nas w 2019 ?!
Dajcie znać! 🔥🔥🔥

Facebook photo

Ferie z bębnami ? Zapraszamy do współpracy! :-)

Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży, mają charakter edukacyjny. Przybliżamy uczestnikom tradycję, kulturę i muzykę krajów Afryki Zachodniej. Instruktorzy opowiadają o instrumentach, na których grają. Dzięki zajęciom dzieci i młodzież rozbudzą swoją kreatywność, a wielokulturowa tematyka zajęć zwiększy ich otwartość na świat. Warsztaty edukacyjne to spotkanie z Afryką i podróż po Czarnym Lądzie, która ukazuje uczestnikom różnorodność świata oraz sprzyja kształtowaniu postaw tolerancyjnych, a także uczy szacunku względem drugiego człowieka.

Uczestnicy warsztatów:

- poznają tradycję, kulturę i muzykę krajów Afryki Zachodniej oraz instrumenty, które pochodzą z tamtego regionu.
- rozwijają koncentrację, koordynację, pewność siebie, cierpliwości i wytrwałość
- uczą się podstaw rytmiki i techniki gry na bębnach (w zależności od wieku)
- rozbudzają wyobraźnię i kreatywność

Pracujemy z dziećmi od 3 roku życia.
Istnieje możliwość organizacji kilkudniowych warsztatów, wyjazdów integracyjnych, kolonii, ferii, imprez okolicznościowych. Zapewniamy własne instrumenty (bębny, grzechotki i perkusjonalia dla uczestników).

Facebook photo

To był dobry ROK! Spotkaliśmy się z Wami ponad 130 razy! Za nami mnóstwo wspaniałych koncertów i warsztatów w całym kraju. Z naszą muzyką dotarliśmy też do Maroka i Mołdawii :-) Tysiące przejechanych kilometrów i mnóstwo dobrych chwil , Dzięki i do zobaczenia w 2019! #foliba2018 #happynewyear #dzieki

Facebook photo

Miłe wspomnienia w Festival des Nomades!
Foliba Music w Maroko! 🔥🔥🔥

Spotkanie z Afryką! 🔥🔥🔥
#foliba #workshop #fun #drums

Facebook photo

Warsztaty dla najmłodszych! Afryka we wrocławskich przedszkolach! :-) #foliba #drums #workshop #spotkaniezafryka #goodvibe

Facebook photo

Już tęsknimy za plenerami, miłe wspomnienie z III edycji CzarnOFF Fest!
🔥🔥🔥
#foliba #czarnoff #openair #drums #onstage #djembekan

Facebook photo

Warsztaty integracyjne dla 100 osób! Ależ była moc! 💥💥
Zapraszamy do współpracy:
http://foliba.pl/warsztaty-gry-na-bebnach/

Facebook photo

Warsztaty dla firm – integracja z bębnami:

Przenosimy korzenne rytmy i brzmienia z krajów Afryki Zachodniej do świata biznesu, budując zespół, w którym każdy z uczestników już po pierwszych 30 minutach warsztatów jest w stanie zagrać kilka podstawowych rytmów na swoim instrumencie, przyczyniając się do tworzenia orkiestry perkusyjnej.

Wspólna gra na bębnach pozwoli uczestnikom stać się istotną częścią zespołu i komunikować się za pomocą rytmu. Nasze warsztaty integrują i pozwalają przekroczyć własne granice. Każdy z uczestników otrzyma oryginalny, afrykański bęben typu djembe. Podczas naszych warsztatów zarażamy ludzi naszą pasją, realizujemy gry i zabawy rytmiczne, generujemy dobrą wibrację nastrajając uczestników wielką dawką pozytywnej energii.

Uczestnicy warsztatów:

-poznają podstawy rytmiki oraz technikę gry na bębnach afrykańskich: djembe i dundun oraz kilka tradycyjnych rytmów pochodzących z Zachodniej Afryki — break’ów, czyli aranżacji muzycznych do określonych rytmów
-biorą udział w zabawach integracyjnych oraz animacjach rytmicznych
-poznają instrumenty pochodzące z krajów Afryki Zachodniej
-budują pozytywne relacje w zespole

Zapewniamy do 400 bębnów i perkusjonaliów dla uczestników warsztatów.

Zapraszamy do współpracy! 🔥🔥🔥

Facebook photo

Tak było we Wrocławiu!
Dziękujemy Bombaclass!

foto. Anna Kochet

Facebook photo

Z Dembele Sidiki i Cheeba w ramach DRUMfest w Narodowe Centrum Polskiej Piosenki ❤️

#ncpp #opole #drumfest

Facebook photo

Razem z Dembele Sidiki i Cheeba w Narodowe Centrum Polskiej Piosenki ❤️

#ncpp #drums #foliba

Facebook photo

Już za moment o 12.30 usłyszycie nas w Radio Opole! O godzinie 19.00 zagramy koncert wraz z Sidikim Dembele w Narodowe Centrum Polskiej Piosenki! Drum Fest Zapraszamy :-)

Facebook photo

Dziękujemy Wrocław za magiczny wieczór! To był wyjątkowy koncert! W środę widzimy się w Opolu , gdzie zagramy w ramach Drum Fest w Narodowe Centrum Polskiej Piosenki! :-)

Facebook photo

Sidiki Dembélé 🔥🔥🔥

#wroclaw #drums #ontour

Facebook photo

Foliba & Sidiki Dembélé 🔥🔥🔥

#wroclaw D.K. Luksus

Facebook photo

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas na FB, Instagramie lub Youtube!

Płyta „Tan”, czyli „10”, bo tak w języku malinke należy tłumaczyć jej tytuł, jest muzycznym podsumowaniem dziesięcioletniej drogi, jaką ma za sobą zespół Foliba. Dekada wspólnego grania rytmów afrykańskich obfitowała w wiele niesamowitych spotkań z rytmem, publicznością i artystami z Europy i Afryki. Na płycie zostało zarejestrowane spotkanie z senegalskim muzykiem Ablaye'm Badji, który obecnie występuje w Folibie.