Pokazy FIRE SHOW

Fire Show jest dziś znaną dziedziną cyrku. Tancerzy z ogniem można spotkać na ulicach wielu miast, różnego rodzaju imprezach, czy trenujących w przestrzeniach miejskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno w technikach bezpośrednio związanych z manipulacją akcesoriami ogniowymi, jak i tańca, teatru oraz technik ruchowych, tworzymy wypracowane widowiska, nie będące już tylko popisami sportowców w czarnych ubraniach.

Pragniemy zaproponować Państwu nową jakość fire show. Pokazy stworzone we współpracy z profesjonalnymi choreografami, połączone z projekcjami multimedialnymi, oprawione efektowną scenografią, autorską muzyką oraz kostiumami. Obrazy pozostawiające w widzu coś więcej niż tylko zaskoczenie efektownością ognia.

Niezwykle żywiołowy pokaz tańca z ogniem przy akompaniamencie bębnów afrykańskich zespołu Foliba, łączący umiejętności żonglerskie, akrobatyczne i techniki tańca z etnicznym brzmieniem granej na żywo muzyki.

Spektakl obejmuje użycie takich sprzętów ogniowych jak płonące misy, obręcze hula hoop, wachlarze, liny, łańcuchy oraz specjalne efekty pirotechniczne w tańcu zarówno solowym jak i synchronicznych choreografiach dwu, trzy i czteroosobowych. Muzyka nie tylko w pełni ilustruje ruch sceniczny, buduje klimat, ale przede wszystkim podkreśla te fragmenty show, które zawierają trudne i efektowne figury jak i kulminacyjne momenty popisów tanecznych.

Wraz z czasem trwania pokazu narasta napięcie by w finałowej scenie osiągnąć swe apogeum: energia bębnów i iskrzące się, płonące elementy w rękach tancerzy tworzą widowisko, które doskonale nadaje się na spektakularny finał lub zaskakujący początek imprez większego formatu.

Kontakt

Jesteś zainteresowany pokazami FIRE SHOW? Napisz do nas lub zadzwoń!

Łukasz Dembiński

Email:
biuro@folibamanagement.com

Telefon:
48 513 - 378 - 671